UBYTOVANIE

Každá skupina nad 15 osôb má v ktoromkoľvek JEKA stredisku dom len sama pre seba. Skupina podľa počtu účastníkov dostane vo zvolenej krajine vhodný dom so zodpovedajúcou kapacitou. Preto je cena za osobu nezávislá od počtu účastníkov. Dom si skupina môže aj vybrať po splnení určených podmienok.

DESTINÁCIE

Všetky domy Jeky sú v krásnom prostredí, príťažlivom nielen prírodnými krásami, ale i ponukou pre zostavenie aktívneho programu, zvlášť vhodného pre skupiny mladých ľudí, turistov, skautov. Všetky základne sú v typickej miestnej oblasti, nie v umelo vybudovanom rekreačnom stredisku a to vám umožní poznať život a zvyky miestnych obyvateľov.

SLUŽBY

Pri objednaní dopravy autobus príde pre skupinu na dohodnuté miesto. Pracovníci Jeky vám budú dodávať všetky potraviny výbornej kvality do vášho domu, nemusíte strácať čas nakupovaním, ale plne sa venovať svojej skupine. Alebo si vyberiete pobyt s plnou penziou.

ZÁŽITKY

Spoznáte nových priateľov. Stretnete sa so skupinami z iných krajín, ktoré rovnako využívajú naše základne. Získate skúsenosť v kontakte s mladými ľuďmi iných národností. Poskytujeme výhody pre vedúcich a deti. JEKA je zabezpečená proti platobnej neschopnosti v Cestovnom garančnom fonde GFG BRUSEL.

AKTUÁLNE INFORMÁCIE A POBYTY

cassidy-kelley-tAhTMJUJ_d4-unsplash

Termíny a ceny

Leto 2021
Zima Lechtal 2020/21
Zima Dachstein 2020/21

skiing2

Lyžiarské pobyty

Rakúsko Lechtal – Warth
Rakúsko Schladming

Pobyty v slovenskom raji

Spoznáte nových priateľov a krásy našej krajiny. Nahliadnite do Slovenského raja prostredníctvom skupinových pobytov.Zažijete dobrodružstvá aj oddych v krásnej prírode bez nutnosti cestovania za hranice.